• 2e ronde Interne KNVB cursus met succes afgerond

    20 jul 2019
  • Woensdag 17 juli kregen de cursisten die met succes de interne Jeugd Voetbal Trainer Coach cursus (JVTC) hebben gevolgd een certificaat uitgereikt uit handen van technisch bestuurslid Herman van Dinten. 4 woensdagavonden kregen de cursisten door Hoofd Opleiding Pieter Batenburg een programma aangereikt wat voor iedere trainer/coach bruikbaar is. Wat is de structuur van voetbal? Hoe analyseer ik een wedstrijd?  Hoe geef ik een training en wat zijn kwaliteiten die ik als trainer/coach moet hebben waren thema's die voorbij kwamen.

    Deze 2e ronde van de officiële KNVB cursus JVTC werd gevolgd door 9 Verburch trainers. Eerder dit jaar waren ook Ference van den Berg, Patrick van Dijk, Mesut Altunbas, Fred vd Knaap, Jelle Pronk en Jan Willem Nederpelt geslaagd voor deze cursus die eind september weer van start gaat. Voor info contact Pieter Batenburg even op 0614301770.

    Op de foto de geslaagden: Freddy Hendriks, Michiel Krijger, Ruben Garib, Floor Oosterink, Ton Albertz, Ferry de Jong en Mauro Steentjes.

    Armando Schröder en Marty Donker konden er helaas niet bijzijn maar hebben inmiddels hun certificaat opgehaald.