• 3 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergenhenegouwen, MitchelOverige stafTeammanager
    Bernardon, LuigiOverige stafTeammanager
    Pronk, JelleOverige stafTeammanager
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 13:05Verburch 3 - SEV 2Sportpark Verburch
    9 mrt. 14:00Graaf W II VAC 2 - Verburch 3Sportpark De Roggewoning
    16 mrt. 14:30Quick Boys 4 - Verburch 3Sportpark Nieuw Zuid
    23 mrt. 12:30Verburch 3 - Forum Sport 4Sportpark Verburch
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Verburch 3 ( 3e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 31212005394436
    2Graaf W II VAC 2139043223927
    3Valken'68 31281333221125
    4VVSB 21161427161119
    5Blauw-Zwart 21261529191019
    6Noordwijk 4126063028218
    7Quick Boys 4105142926316
    8Forum Sport 4123272238-1611
    9Ter Leede 41330102156-359
    10Roodenburg 2112181829-117
    11SEV 2121471532-177
    12Verburch 381341728-116

    Poulestanden Verburch 3 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 1 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Verburch 3320110556
    2VELO 632016426
    3Honselersdijk 531118714
    4KMD 33012412-81

    Poulestanden Verburch 3 ( Groep 1 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH 211000003
    2Verburch 310010000