• 3 Veld Zaterdag man

  • Verburch 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bergenhenegouwen, MitchelOverige stafTeammanager
    Bernardon, LuigiOverige stafTeammanager
    Pronk, JelleOverige stafTeammanager
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 13:15Verburch 3 - Noordwijk 4Sportpark Verburch
    1 jun. 12:00Roodenburg 2 - Verburch 3Sportpark Noord
    8 jun. 12:45Verburch 3 - Roodenburg 2Sportpark Verburch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 meiBlauw-Zwart 2 - Verburch 35 - 2
    18 meiVerburch 3 - VVSB 20 - 4
  • Poulestanden Verburch 3 ( 3e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Lisse 319181086176955
    2Graaf W II VAC 221132657352241
    3Valken'68 320123553401339
    4Blauw-Zwart 221114656332337
    5Quick Boys 41911175548734
    6VVSB 219103647272033
    7Noordwijk 42010195147431
    8Forum Sport 42062123768-3120
    9Verburch 31944114463-1916
    10Ter Leede 42142153584-4914
    11SEV 22027113155-2413
    12Roodenburg 21922152661-358

    Poulestanden Verburch 3 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 1 24 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Verburch 3320110556
    2VELO 632016426
    3Honselersdijk 531118714
    4KMD 33012412-81

    Poulestanden Verburch 3 ( Groep 1 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH 211000003
    2Verburch 310010000