• Programma

    DatumWedstrijdStatus
    20 nov. 12:00Vel O23 - Verburch O23Te spelen
    17 nov. 08:30FC Gravenzande 2 miniF - Verburch miniFTe spelen
    21 nov. 19:30Duno JO17-2 - Verburch JO17-2Te spelen
    17 nov. 15:15Verburch 1 - KMD 1Te spelen
    17 nov. 12:45Verburch 2 - Scheveningen 2Te spelen
    17 nov. 14:30Verburch 3 - Westlandia 4Te spelen
    17 nov. 14:00Ariston'80 13 - Verburch 5Te spelen
    17 nov. 14:30Verburch 6 - VDL 6Te spelen
    17 nov. 14:45Sportclub Monster JO19-1 - Verburch JO19-1Te spelen
    21 nov. 20:00Verburch JO19-1 - VELO JO19-2Te spelen
    17 nov. 12:30Sportclub Monster JO19-2 - Verburch JO19-2Te spelen
    17 nov. 12:00TAC'90 JO17-1 - Verburch JO17-1Te spelen
    17 nov. 14:30Sportclub Monster JO17-2 - Verburch JO17-2Te spelen
    17 nov. 11:00Loosduinen JO17-2 - Verburch JO17-3Te spelen
    17 nov. 12:30VELO JO17-6 - Verburch JO17-4Te spelen
    17 nov. 11:00Alphense Boys JO15-2 - Verburch JO15-1Te spelen
    17 nov. 09:00Verburch JO15-2 - Houtwijk sv JO15-1Te spelen
    17 nov. 14:15GDA JO15-3 - Verburch JO15-3Te spelen
    17 nov. 11:30Verburch JO15-4 - Honselersdijk JO15-3Te spelen
    17 nov. 10:30Verburch JO13-1 - Quintus JO13-1Te spelen
    17 nov. 10:15RAS JO13-2 - Verburch JO13-2Te spelen
    17 nov. 09:00Verburch JO13-3 - VELO JO13-4Te spelen
    17 nov. 09:45Verburch JO12-2 - VCS JO12-2Te spelen
    17 nov. 10:30Sportclub Monster JO12-4 - Verburch JO12-3Te spelen
    17 nov. 11:00Verburch JO11-3 - BMT JO11-3Te spelen
    17 nov. 08:30Verburch JO11-4 - LYRA JO11-5Te spelen
    17 nov. 08:30Verburch JO11-5 - Naaldwijk JO11-3Te spelen
    17 nov. 10:00Wateringse Veld Kranenburg JO10-1 - Verburch JO10-1Te spelen
    17 nov. 08:30Westlandia JO10-4 - Verburch JO10-2Te spelen
    17 nov. 11:00Verburch JO10-3 - FC 's-Gravenzande JO10-9Te spelen
    17 nov. 09:45VELO JO9-3 - Verburch JO9-1Te spelen
    17 nov. 10:00Quick JO9-5 - Verburch JO9-2Te spelen
    17 nov. 10:00Verburch JO9-3 - RKDEO JO9-8Te spelen
    17 nov. 09:00Verburch JO8-1 - Sportclub Monster JO8-1Te spelen
    17 nov. 09:00Verburch JO8-2 - Schipluiden JO8-1Te spelen
    17 nov. 09:00Naaldwijk JO8-1 - Verburch JO8-3Te spelen
    17 nov. 11:00CION VR1 - Verburch VR1Te spelen
    17 nov. 11:00Verburch JO11-1 - RKDEO JO11-1Te spelen
    20 nov. 18:30Verburch JO15-2 - SVC08 JO15-2Te spelen