• Programma

    DatumWedstrijdStatus
    25 mei. 14:30Verburch 1 - VDL 1Te spelen
    25 mei. 12:00Verburch 2 - Honselersdijk 2Te spelen
    25 mei. 15:00DSVP 3 - Verburch 3Te spelen
    25 mei. 15:00Loosduinen 5 - Verburch 4Te spelen
    22 mei. 20:00Verburch 5 - Ariston'80 13Te spelen
    25 mei. 14:30Verburch 5 - HVC'10 7Te spelen
    25 mei. 14:30Verburch 6 - LYRA 12Te spelen
    22 mei. 19:00Verburch JO19-1 - TAC'90 JO19-1Te spelen
    25 mei. 12:00LYRA JO17-1 - Verburch JO17-1Te spelen
    25 mei. 12:45Verburch JO17-2 - VELO JO17-4Te spelen
    27 mei. 19:00Die Haghe JO17-2 - Verburch JO17-2Te spelen
    25 mei. 12:30Westlandia JO17-4 - Verburch JO17-3Te spelen
    22 mei. 20:15Sportclub Monster JO17-4 - Verburch JO17-4Te spelen
    25 mei. 12:30Schipluiden JO17-2 - Verburch JO17-4Te spelen
    25 mei. 10:15Verburch JO15-1 - Foreholte JO15-1Te spelen
    21 mei. 19:00Honselersdijk JO15-2 - Verburch JO15-2Te spelen
    27 mei. 19:00Die Haghe JO15-2 - Verburch JO15-2Te spelen
    25 mei. 13:00Verburch JO15-3 - HVC'10 JO15-2Te spelen
    25 mei. 13:00Zwaluwen JO15-3 - Verburch JO15-4Te spelen
    25 mei. 09:00Verburch JO13-1 - FC IJsselmonde JO13-1Te spelen
    25 mei. 08:30Die Haghe JO13-3 - Verburch JO13-2Te spelen
    25 mei. 10:00DVC JO13-2 - Verburch JO13-3Te spelen
    23 mei. 18:30Verburch JO12-1 - SVH JO12-1Te spelen
    25 mei. 08:30Verburch JO12-1 - Laakkwartier JO12-2Te spelen
    25 mei. 08:30Voorschoten`97 JO12-4 - Verburch JO12-2Te spelen
    25 mei. 09:45Verburch JO12-3 - Die Haghe JO12-5Te spelen
    25 mei. 08:30Westlandia JO11-1 - Verburch JO11-1Te spelen
    25 mei. 08:30Verburch JO11-2 - RKDEO JO11-2Te spelen
    25 mei. 09:45Verburch JO11-3 - Wateringse Veld Kranenburg JO11-1Te spelen
    25 mei. 11:55RAS JO11-2 - Verburch JO11-4Te spelen
    25 mei. 09:00Verburch JO10-1 - Wateringse Veld Kranenburg JO10-1Te spelen
    25 mei. 09:00Verburch JO10-2 - Berkel JO10-5Te spelen
    25 mei. 09:45FC 's-Gravenzande JO10-8 - Verburch JO10-3Te spelen
    25 mei. 09:30BMT JO9-3 - Verburch JO9-1Te spelen
    25 mei. 08:30RKDEO JO9-9 - Verburch JO9-2Te spelen
    25 mei. 08:30Honselersdijk JO9-4 - Verburch JO9-3Te spelen
    25 mei. 09:00Verburch JO8-1 - VELO JO8-3Te spelen
    25 mei. 09:00Verburch JO8-2 - HVV JO8-11Te spelen
    22 mei. 16:30Verburch JO8-3 - MVV '27 JO8-5Te spelen
    25 mei. 09:30FC 's-Gravenzande JO8-7 - Verburch JO8-3Te spelen