• Programma
    DatumCompetitiesoortWedstrijdVeld
    18 mei. 18:30regulierVerburch nieuwe JO13 - KMD nieuwe JO13
    18 mei. 18:30regulierKMD nieuwe JO13-2 - Verburch nieuwe JO13-2
    18 mei. 19:30regulierVerburch JO15-1 - Westlandia JO15-2veld 1
    19 mei. 17:30regulierFC Zoetermeer JO9-1 - Verburch JO9-1veld 4
    21 mei. 00:00regulierVelo minies - Verburch minies
    21 mei. 08:30regulierVerburch JO12-3 - FC 's-Gravenzande JO12-5veld 2
    21 mei. 08:30regulierExcelsior M. JO10-2 - Verburch JO10-2Veld 2 A Kwart veld
    21 mei. 08:30regulierNootdorp JO11-1 - Verburch JO11-1veld 2
    21 mei. 08:30regulierForum Sport JO12-1JM - Verburch JO12-1veld 1
    21 mei. 08:30regulierWestlandia JO8-3 - Verburch JO8-2veld 2-Westlandia
    21 mei. 08:45regulierVerburch JO8-1 - Wilhelmus JO8-1pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    21 mei. 09:00regulierVerburch JO16-1 - WIK JO16-1veld 1
    21 mei. 09:00regulierScheveningen JO11-4 - Verburch JO11-3veld 2
    21 mei. 09:40regulierVerburch JO9-1 - Quick JO9-1pupillen veld 2 (alleen JO8 -9 en 10)
    21 mei. 09:45regulierVerburch JO11-2 - HVC'10 JO11-2veld 2
    21 mei. 09:45regulierVerburch JO12-2 - Sportclub Monster JO12-2veld 2
    21 mei. 09:45regulierDUNO JO10-1 - Verburch JO10-1Veld 2A
    21 mei. 09:55regulierHVV JO14-1 - Verburch JO14-1veld 2
    21 mei. 10:00regulierVerburch JO10-3 - Westlandia JO10-5pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    21 mei. 10:00regulierDie Haghe JO14-1JM - Verburch JO14-2veld 2-PGSVogel/Die Haghe
    21 mei. 10:00regulierSVH JO9-1 - Verburch JO9-3JMVeld 2B
    21 mei. 10:30regulierSportclub Monster JO12-3 - Verburch JO12-4veld 2
    21 mei. 10:45regulierVerburch JO16-2 - Semper Altius JO16-2veld 1
    21 mei. 10:45regulierDie Haghe JO10-7 - Verburch JO10-4veld 7-Die Haghe
    21 mei. 10:55regulierVerburch JO8-3 - VDL MO8-1pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    21 mei. 11:00regulierHBS JO17-1 - Verburch JO17-1veld 1
    21 mei. 11:10regulierVerburch JO9-4JM - VELO JO9-5pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    21 mei. 11:15regulierFC Skillz JO13-1 - Verburch JO13-1veld 1
    21 mei. 11:45regulierS.V. Den Hoorn JO15-1 - Verburch JO15-1veld 1
    21 mei. 12:00regulierVerburch O23-1 - Wilhelmus O23-3veld 3