• De Kantine gaat weer open!!!

  6 aug 2020
 • Beste Verburch leden,

   

  Na een gesloten periode van maar liefst 5 maanden gaat de kantine per aankomende zaterdag 8 augustus eindelijk weer open. De CEK (commissie Exploitatie Kantine) heeft de afgelopen tijd veel werk verzet om de kantine corona-proef te maken en mede door hun harde werk is het mogelijk om de kantine weer te heropenen. 

  Aankomende zaterdag zal de kantine van 11.00 tot ongeveer 17.00 uur geopend zijn.

  De komende weken tot dat het seizoen volledig zal aftrappen zullen wij nog met aangepaste openingstijden werken. Om te weten wanneer de kantine open is kunt u het beste de Facebook pagina van de Verburch Kantine in de gaten houden. 

  Uiteraard moeten wij ons ook aan de voorschriften van het RIVM en de KHN houden. Alle regels die voor een horecabedrijf gelden zijn ook op ons van toepassing. Laten we er met z’n allen voor zorgen dat we ons aan de regels houden, zodat iedereen weer kan genieten van zijn/haar hapje en drankje op Verburch. 

   De belangrijkste aandachtspunten op een rijtje:

  • Graag de handen reinigen bij binnenkomst in de kantine
  • Bij meer dan 2 personen die niet een gezamenlijk huishouden vormen graag 1,5 meter afstand bewaren aan tafel.
  • Gelieve aan de looprichtingen te houden in de kantine en gebruik te maken van de juiste in- en uitgang. 
  • Er mogen maximaal 100 man (exclusief personeel) in de kantine tegelijkertijd aanwezig zijn.
  • Bij voorkeur contactloos betalen.
  • Op het terras zijn alleen zitplekken en mogen dus geen mensen staan.
  • Graag respect voor ons personeel wanneer u op 1 van bovenstaande punten wordt aangesproken. 

  We gaan er mooi nieuw sportseizoen van maken.

  Tot snel!

  Met sportieve groet,

  De CEK