• KNVB: Competitie dit seizoen wordt niet hervat

  2 apr 2020
 • Beste Verburch voetballers,

  Vandaag heb ik onderstaand bericht ontvangen van de KNVB.

  Met het oog op de vanavond door het kabinet aangekondigde maatregelen om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan, hebben wij helaas moeten besluiten dat de amateurvoetbalcompetities dit seizoen niet meer worden hervat. We vinden het ontzettend spijtig dat onze 1,2 miljoen leden en de duizenden ouders en vrijwilligers dit seizoen niet meer kunnen genieten van onze prachtige sport. Zeker nu het voorjaarszonnetje daartoe zo uitnodigt. Anderzijds: er gaat niets boven gezondheid. Dus er is geen keuze.

  Geen eindstanden dit seizoen

  Omdat we dit seizoen de competities niet meer hervatten, hebben we besloten dat er dit seizoen geen eindstanden komen en er dus geen kampioenen, promovendi en degradanten zijn. Ook worden de bekercompetities niet uitgespeeld. Het volgende seizoen, 2020/’21, start iedereen weer in dezelfde klasse als bij de start van het huidige seizoen. Door het niet uitspelen van de competitie hebben we geen eindstand op basis waarvan we vinden dat we een eerlijke promotie/degradatie kunnen toepassen. We zijn van mening dat dit het meest eerlijke en heldere besluit is. En we realiseren ons dat dit voor sommige teams prettig is, voor anderen niet. Dat laatste is uiteraard zeer spijtig.

  Jammer hoor, dat de competitie op deze manier moet eindigen.

  Het Sportcentrum Verburch blijft vooralsnog tot 28 april gesloten.

  Zodra er meer nieuws te melden is, zal ik dat berichten. Houd de site in de gaten.

  Met vriendelijke groet,
  namens het voetbalbestuur, Hans Mieog