• LEUKWEEKENDWEG VOOR D EN E PUPILLEN

  De inschrijving voor het LeukWeekendWeg 2017 is geopend. Het loopt lekker, meer als de helft van de beschikbare plekkies zijn al gereserveerd.

  Wil je als speler van een Verburch D- of E-team ook mee, schrijf je dan in via dezelink.

  De kosten van dit LeukWeekendWeg zijn slechts € 50. Hoe je moet betalen zie je aan het einde van het inschrijfformulier.

  We gaan dit jaar van vrijdag 16 tot en met 18 juni 2017 naar de Kamp-Bivakboerderij Greijmans in Someren-Heide. Een mooi verblijf op de grens van Brabant en Limburg, in een landschap met bos en heide. Volop mogelijkheden voor sport, spel en fun.

  Op deze sfeervolle locatie komt van alles aan bod. Volop sport èn spel, lekker dollen in, maar ook buiten het bos, een beetje nachtbraken en een klein beetje uitslapen. We denken uiteraard ook aan de gezonde en de vette hap. Kortom een LeukWeekendWeg!

  Uiteraard ga je niet alleen, er gaat een begeleidingsteam mee bestaande uit trainers, leiders en een eerste klas kookstaf.

  Heb je vragen mail naar LeukWeekendWeg@gmail.com 

  Wil je een indruk krijgen van het LeukWeekendWeg kijk effe op Facebook.