• Ook Sander Lorsheyd en Jeroen Mantel kiezen voor ambitieus Verburch

    9 jun 2019
  • Verburch kan komend seizoen ook een beroep doen op Sander Lorsheyd en Jeroen Mantel. Zij komen over van GDA-zaterdag. Beide linkspoten kunnen op meerdere posities op het middenveld en aanval uit de voeten.

    Zowel Sander als Jeroen hebben flink wat ervaring met selectievoetbal. Sander heeft naast GDA ook nog tijdelijk gevoetbald bij Loosduinen, Feyenoord en Wateringse Veld. Jeroen heeft zijn hele bij GDA gezeten.

    Beide kijken met vol goede moed naar volgend seizoen uit. "Wij zien de potentie en ambitie van de club Verburch en willen hier graag aan bijdragen. Hopelijk kunnen we komend seizoen iets tastbaars behalen in de vorm van een plek in de nacompetitie of meer".

    Verburch bouwt met de komst van bovengenoemde weer verder en kan komend seizoenen rekenen op een kwalitatief sterke én brede selectie.

  • Links Jeroen Mantel en rechts Sander Lorsheydt.