• Programma Komende Week

  • Senioren

    CompetitieDatumAanvangWedstrijdVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    regulier8 okt.11:15Verburch O23-1 - FC 's-Gravenzande O23-1veld 1
    regulier8 okt.11:15Verburch VR1 - Sportclub Monster VR2veld 3
    regulier8 okt.11:45UVS 2 - Verburch 2veld 1-UVS/LSVV70
    regulier8 okt.12:30Die Haghe 3 - Verburch 3veld 7-Die Haghe
    regulier8 okt.14:30Verburch 5 - Honselersdijk 9veld 2
    regulier8 okt.14:30Duindorp sv 1 - Verburch 1veld 1
    regulier8 okt.14:30Scheveningen 5 - Verburch 6veld 3
  • Junioren

    CompetitieDatumAanvangWedstrijdVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    regulier5 okt.19:30Hazerwoude JO18-1 - Verburch JO18-1veld 1
    regulier8 okt.09:45HBS JO15-3 - Verburch JO15-2veld 3
    regulier8 okt.10:00Westlandia JO14-3 - Verburch JO14-2veld 3-Westlandia
    regulier8 okt.10:30FC 's-Gravenzande MO15-3 - Verburch MO15-1veld 8
    regulier8 okt.13:00Verburch JO18-1 - FC 's-Gravenzande JO18-1veld 1
    regulier8 okt.14:30Quintus JO19-1 - Verburch JO19-1veld 3
  • Pupillen

    CompetitieDatumAanvangWedstrijdVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    regulier5 okt.18:30Die Haghe JO13-4 - Verburch JO13-2veld 3-Die Haghe/PGS/Toofan
    regulier8 okt.08:30Verburch JO12-2 - Scheveningen JO12-2veld 1 A
    regulier8 okt.08:30Verburch JO8-2 - LYRA JO8-3veld 1 B1
    regulier8 okt.08:30KMD JO12-1 - Verburch JO12-1veld 3 A
    regulier8 okt.08:30S.V. Den Hoorn JO11-5 - Verburch JO11-4veld 2 licht B
    regulier8 okt.08:30Die Haghe JO9-1 - Verburch JO9-1veld 7-Die Haghe B1
    regulier8 okt.08:30HVC'10 JO9-2 - Verburch JO9-3veld 1 A1
    regulier8 okt.08:30Quick JO9-2 - Verburch JO9-2veld 2 A1
    regulier8 okt.09:00VELO JO12-5 - Verburch JO12-4veld 6 A
    regulier8 okt.09:00VELO JO13-3 - Verburch JO13-2veld 3
    regulier8 okt.09:00Verburch mini`s - KMD mini`sveld 1
    regulier8 okt.09:30Maasdijk JO10-1JM - Verburch JO10-4veld 1 B1
    regulier8 okt.09:45Verburch JO12-3 - Sportclub Monster JO12-3veld 1 A
    regulier8 okt.09:45Verburch JO11-2 - S.V. Den Hoorn JO11-3veld 1 B
    regulier8 okt.09:45Verburch JO10-3 - BMT JO10-3JMpupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10) A1 - Pup.1
    regulier8 okt.09:45Verburch JO8-1 - RVC Celeritas JO8-1veld 2 B2
    regulier8 okt.09:45FC 's-Gravenzande JO10-3 - Verburch JO10-2veld 5 B1
    regulier8 okt.10:00FC 's-Gravenzande JO11-1 - Verburch JO11-1veld 9 B
    regulier8 okt.11:00Verburch JO10-1 - S.V. Den Hoorn JO10-1pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10) A1 - Pup.1
    regulier8 okt.11:00Verburch JO9-4JM - Westlandia JO9-7veld 2 A1