• Programma Komende Week
  • Senioren

    CompetitieDatumAanvangWedstrijdVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    regulier21 mei12:00Verburch O23-1 - Wilhelmus O23-3veld 3
    regulier21 mei14:30Verburch 1 - SSA FC Skillz Wateringse Veld 1veld 1
    regulier21 mei14:30Verburch 3 - LYRA 4veld 2
    regulier21 mei14:30Verburch 5 - Ariston'80 15veld 3
    regulier21 mei14:30Die Haghe 10 - Verburch 6veld 3-Die Haghe/PGS/Toofan--
    regulier21 mei15:00FC 's-Gravenzande 3 - Verburch 2veld 4
    regulier24 mei19:30Verburch VR1 - MVV '27 VR4veld 3
  • Junioren

    CompetitieDatumAanvangWedstrijdVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    regulier18 mei19:30Verburch JO15-1 - Westlandia JO15-2veld 1
    regulier21 mei09:00Verburch JO16-1 - WIK JO16-1veld 1
    regulier21 mei09:55HVV JO14-1 - Verburch JO14-1veld 2
    regulier21 mei10:00Die Haghe JO14-1JM - Verburch JO14-2veld 2-PGSVogel/Die Haghe--
    regulier21 mei10:45Verburch JO16-2 - Semper Altius JO16-2veld 1
    regulier21 mei11:00HBS JO17-1 - Verburch JO17-1veld 1
    regulier21 mei11:45S.V. Den Hoorn JO15-1 - Verburch JO15-1veld 1
    regulier21 mei12:00Sportclub Monster JO19-1 - Verburch JO19-1veld 3
    regulier21 mei15:15S.V. Den Hoorn JO19-4 - Verburch JO19-4veld 5 licht (JO8-9)
  • Pupillen

    CompetitieDatumAanvangWedstrijdVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    regulier18 mei18:30Verburch nieuwe JO13 - KMD nieuwe JO13--
    regulier18 mei18:30KMD nieuwe JO13-2 - Verburch nieuwe JO13-2
    regulier19 mei17:30FC Zoetermeer JO9-1 - Verburch JO9-1veld 49 t/m 129 t/m 12
    regulier21 mei00:00Velo minies - Verburch minies
    regulier21 mei08:30Verburch JO12-3 - FC 's-Gravenzande JO12-5veld 2
    regulier21 mei08:30Excelsior M. JO10-2 - Verburch JO10-2Veld 2 A Kwart veld10½11½
    regulier21 mei08:30Nootdorp JO11-1 - Verburch JO11-1veld 2
    regulier21 mei08:30Forum Sport JO12-1JM - Verburch JO12-1veld 1
    regulier21 mei08:30Westlandia JO8-3 - Verburch JO8-2veld 2-Westlandia
    regulier21 mei08:45Verburch JO8-1 - Wilhelmus JO8-1pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    regulier21 mei09:00Scheveningen JO11-4 - Verburch JO11-3veld 2
    regulier21 mei09:40Verburch JO9-1 - Quick JO9-1pupillen veld 2 (alleen JO8 -9 en 10)
    regulier21 mei09:45Verburch JO11-2 - HVC'10 JO11-2veld 2
    regulier21 mei09:45Verburch JO12-2 - Sportclub Monster JO12-2veld 2
    regulier21 mei09:45DUNO JO10-1 - Verburch JO10-1Veld 2A5A7A
    regulier21 mei10:00Verburch JO10-3 - Westlandia JO10-5pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    regulier21 mei10:00SVH JO9-1 - Verburch JO9-3JMVeld 2B28
    regulier21 mei10:30Sportclub Monster JO12-3 - Verburch JO12-4veld 2
    regulier21 mei10:45Die Haghe JO10-7 - Verburch JO10-4veld 7-Die Haghe
    regulier21 mei10:55Verburch JO8-3 - VDL MO8-1pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    regulier21 mei11:10Verburch JO9-4JM - VELO JO9-5pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    regulier21 mei11:15FC Skillz JO13-1 - Verburch JO13-1veld 1
    regulier23 mei18:30Verburch JO13-1 - VCS JO13-1veld 2
    regulier25 mei17:30DSO JO9-1 - Verburch JO9-1veld 8
    regulier25 mei18:30Verburch nieuwe JO13-1 - FC Gravenzande nieuwe JO13-1--
    regulier25 mei18:30FC Gravenzande nieuwe JO13-2 - Verburch Nieuwe JO13-2