• Programma komende twee weken

  • Senioren

    DatumAanvangstijdWedstrijdStatus
    21 mei20:00Westlandia VR2 - Verburch VR1Te spelen
    22 mei20:00Verburch 5 - Ariston'80 13Te spelen
    25 mei14:30Verburch 1 - VDL 1Te spelen
    25 mei12:00Verburch 2 - Honselersdijk 2Te spelen
    25 mei15:00DSVP 3 - Verburch 3Te spelen
    25 mei15:00Loosduinen 5 - Verburch 4Te spelen
    25 mei14:30Verburch 5 - HVC'10 7Te spelen
    25 mei14:30Verburch 6 - LYRA 12Te spelen
    25 mei11:00Verburch VR1 - MVV '27 VR2Te spelen
    28 mei20:00Verburch VR1 - CION VR1Te spelen
    1 jun.14:30Verburch 4 - Honselersdijk 6Te spelen
    1 jun.14:30Westlandia 10 - Verburch 6Te spelen
  • Junioren

    DatumAanvangstijdWedstrijdStatus
    21 mei19:00Honselersdijk JO15-2 - Verburch JO15-2Te spelen
    22 mei19:00Verburch JO19-1 - TAC'90 JO19-1Te spelen
    22 mei20:15Sportclub Monster JO17-4 - Verburch JO17-4Te spelen
    22 mei19:00Verburch JO17-3 - SEP JO17-2Te spelen
    25 mei12:00LYRA JO17-1 - Verburch JO17-1Te spelen
    25 mei12:45Verburch JO17-2 - VELO JO17-4Te spelen
    25 mei12:30Westlandia JO17-4 - Verburch JO17-3Te spelen
    25 mei12:30Schipluiden JO17-2 - Verburch JO17-4Te spelen
    25 mei10:15Verburch JO15-1 - Foreholte JO15-1Te spelen
    25 mei13:00Verburch JO15-3 - HVC'10 JO15-2Te spelen
    25 mei13:00Zwaluwen JO15-3 - Verburch JO15-4Te spelen
    27 mei19:00Die Haghe JO17-2 - Verburch JO17-2Te spelen
    27 mei19:00Die Haghe JO15-2 - Verburch JO15-2Te spelen
  • Pupillen

    DatumAanvangstijdWedstrijdStatus
    22 mei16:30Verburch JO8-3 - MVV '27 JO8-5Te spelen
    23 mei18:30Verburch JO12-1 - SVH JO12-1Te spelen
    25 mei09:00Verburch JO13-1 - FC IJsselmonde JO13-1Te spelen
    25 mei08:30Die Haghe JO13-3 - Verburch JO13-2Te spelen
    25 mei10:00DVC JO13-2 - Verburch JO13-3Te spelen
    25 mei08:30Verburch JO12-1 - Laakkwartier JO12-2Te spelen
    25 mei08:30Voorschoten`97 JO12-4 - Verburch JO12-2Te spelen
    25 mei09:45Verburch JO12-3 - Die Haghe JO12-5Te spelen
    25 mei08:30Westlandia JO11-1 - Verburch JO11-1Te spelen
    25 mei08:30Verburch JO11-2 - RKDEO JO11-2Te spelen
    25 mei09:45Verburch JO11-3 - Wateringse Veld Kranenburg JO11-1Te spelen
    25 mei11:55RAS JO11-2 - Verburch JO11-4Te spelen
    25 mei09:00Verburch JO10-1 - Wateringse Veld Kranenburg JO10-1Te spelen
    25 mei09:00Verburch JO10-2 - Berkel JO10-5Te spelen
    25 mei09:45FC 's-Gravenzande JO10-8 - Verburch JO10-3Te spelen
    25 mei09:30BMT JO9-3 - Verburch JO9-1Te spelen
    25 mei08:30RKDEO JO9-9 - Verburch JO9-2Te spelen
    25 mei08:30Honselersdijk JO9-4 - Verburch JO9-3Te spelen
    25 mei09:00Verburch JO8-1 - VELO JO8-3Te spelen
    25 mei09:00Verburch JO8-2 - HVV JO8-11Te spelen
    25 mei09:30FC 's-Gravenzande JO8-7 - Verburch JO8-3Te spelen
    28 mei18:00Verburch JO13-2 - Garforth VFC U13/12Te spelen
    1 jun.10:45Forum Sport JO13-4 - Verburch JO13-3Te spelen
    1 jun.09:45Verburch JO11-1 - Nieuwerkerk JO11-1Te spelen
    1 jun.08:30Verburch JO11-4 - HBS JO11-6Te spelen
    1 jun.11:00LYRA JO10-4 - Verburch JO10-1Te spelen
    1 jun.11:00Verburch JO10-3 - Semper Altius JO10-2Te spelen
    1 jun.10:00Ster, De JO9-2 - Verburch JO9-3Te spelen
    4 jun.18:15Verburch JO13-3 - Monster JO13-3Te spelen