• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, ArthurOverige stafTeammanager
    Wingerden, André vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 12:00MVV '27 VR4 - Verburch VR1Sportpark De Commandeur
    11 dec. 11:15Verburch VR1 - MVV '27 VR3Sportpark Verburch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.HVC'10 VR1 - Verburch VR10 - 17
  • Poulestanden Verburch VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Die Haghe VR276014083218
    2CWO VR254104524313
    3Sportclub Monster VR2641123101313
    4Schipluiden VR174122213913
    5Verburch VR153113172410
    6Naaldwijk VR25311168810
    7FC 's-Gravenzande VR383051322-99
    8MVV '27 VR45203181266
    9MVV '27 VR362041421-76
    10KMD VR27133813-56
    11HVC'10 VR16105466-623
    12Westlandia VR37007254-520

    Poulestanden Verburch VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkel VR33210152137
    2Verburch VR13201111016
    3LYRA VR2311112934
    4Ariston'80 VR33003320-170