• VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijkstra, ArthurOverige stafTeammanager
    Wingerden, André vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 11:00Verburch VR1 - Schipluiden VR1Sportpark Verburch
    6 nov. 15:15KMD VR2 - Verburch VR1Sportpark KMD
    13 nov. 12:00Westlandia VR3 - Verburch VR1Sportpark De Hoge Bomen
    20 nov. 12:45HVC'10 VR1 - Verburch VR1Sportpark HVC'10
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.FC 's-Gravenzande VR3 - Verburch VR10 - 6
  • Poulestanden Verburch VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Die Haghe VR23300153129
    2CWO VR23210151147
    3Sportclub Monster VR24211181087
    4Naaldwijk VR2320111476
    5Schipluiden VR132018806
    6KMD VR241216425
    7Verburch VR121019543
    8MVV '27 VR4310215963
    9MVV '27 VR331021216-43
    10FC 's-Gravenzande VR33102711-43
    11Westlandia VR32002116-150
    12HVC'10 VR13003030-300

    Poulestanden Verburch VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkel VR33210152137
    2Verburch VR13201111016
    3LYRA VR2311112934
    4Ariston'80 VR33003320-170