• Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdVeld
    26 okt. 19:00regulierKMD JO19-1 - Verburch JO19-1veld 3
    27 okt. 18:15regulierJVT Trainerscursus - cursistenveld 1
    27 okt. 19:40regulierVerburch JO17-1 - FC Gravenzande JO16-1
    28 okt. 17:30regulierVerburch JO13-1 - DHC JO13-2veld 1
    30 okt. 08:30regulierVerburch JO13-1 - VCS JO13-1veld 1
    30 okt. 08:30regulierVerburch JO11-1 - FC 's-Gravenzande JO11-2veld 3
    30 okt. 08:30regulierVerburch JO12-3 - HBS JO12-4veld 3
    30 okt. 08:30regulierVerburch JO14-2 - Sportclub Monster JO14-1veld 2
    30 okt. 08:30regulierDWO JO9-1 - Verburch JO9-1veld 1
    30 okt. 08:30regulierMVV '27 JO10-1 - Verburch JO10-2veld 4
    30 okt. 08:30regulierHVC'10 JO11-2 - Verburch JO11-2veld 1
    30 okt. 08:45regulierVerburch JO8-2 - Die Haghe JO8-3pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    30 okt. 08:45regulierVerburch JO9-2 - VCS JO9-2pupillen veld 2 (alleen JO8 -9 en 10)
    30 okt. 08:45regulierScheveningen JO12-1 - Verburch JO12-1veld 2
    30 okt. 08:45regulierMSV '71 JO13-3 - Verburch JO13-2veld 2
    30 okt. 09:00regulierLoosduinen JO7 - Verburch JO7
    30 okt. 09:30regulierDHC JO8-1 - Verburch JO8-1veld 2
    30 okt. 09:45regulierVerburch JO14-1 - DHL JO14-1veld 1
    30 okt. 09:45regulierVerburch JO10-1 - LYRA JO10-2pupillen veld 2 (alleen JO8 -9 en 10)
    30 okt. 09:45regulierVerburch JO11-3 - TAC'90 JO11-2veld 3
    30 okt. 09:45regulierVerburch JO12-2 - HMSH JO12-2veld 3
    30 okt. 10:00regulierVerburch JO10-3 - HDV JO10-1pupillen veld 1 (alleen JO8 -9 en 10)
    30 okt. 10:00regulierKMD JO15-1JM - Verburch JO15-1veld 3
    30 okt. 10:00regulierNaaldwijk MO10-1 - Verburch JO10-4veld 4-Naaldwijk
    30 okt. 10:00regulierverburch O17-1 - FC Gravenzande JO17-1veld 2
    30 okt. 10:30regulierFC 's-Gravenzande JO16-4 - Verburch JO16-2veld 5
    30 okt. 11:00regulierVerburch VR1 - Schipluiden VR1veld 3
    30 okt. 11:00regulierVerburch JO9-4JM - Sportclub Monster JO9-3pupillen veld 2 (alleen JO8 -9 en 10)
    30 okt. 11:30regulierVerburch JO16-1 - Haagse Hout JO16-1veld 2
    30 okt. 12:00regulierVerburch 2 - Valken'68 2veld 1